Forum Advocaten is een multidisciplinair team van gemotiveerde experten

Forum Advocaten werd opgericht in 2012 door vier stichtende vennoten met elk hun eigen specialisatie, maar met één gezamenlijke visie: het aanbieden van een excellente juridische dienstverlening, waarbij maximaal oplossingsgericht gehandeld wordt en waarbij de duurzame relatie met de cliënt centraal staat.

We work for people not clients

Partners

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Overheid

Reiner Tijs

r.tijs@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Frederic Rosiers

f.rosiers@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Belgische ondernemingen en vrije beroepers
Internationale ondernemingen

Jana Kern

j.kern@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Ilse De Geyter

i.degeyter@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Advocaten

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Sidney Van Wellen

s.vanwellen@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Overheid

Joram Maes

j.maes@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Annelies Janssen

a.janssen@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Maxime Jeanray

m.jeanray@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Overheid

Laura Van Dooren

l.vandooren@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Maarten Verboven

m.verboven@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Geert de Hoon

g.dehoon@forumadvocaten.be

+ 32 (03) 369 95 65

Meer info
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Roxanne Verelst

r.verelst@forumadvocaten.be

+ 32 (03) 369 95 65

Meer info
Belgische ondernemingen en vrije beroepers

Thibault Van de Ryse

t.vanderyse@forumadvocaten.be

+ 32 3 369 95 65

Medewerkers

Meer info
Office Manager & Data Protection Officer

Rudi Vandevyvere

r.vandevyvere@forumadvocaten.be

+ 32 (03) 369 95 65

Contacteer ons advocatenkantoor

Stuur ons een bericht. Eén van onze advocaten helpt u graag verder.

Contact
Website design & development by