Forum Advocaten is een jong en dynamisch team

Forum Advocaten werd opgericht in 2012 door vier stichtende vennoten met elk hun eigen specialisatie, maar met één gezamenlijke visie: het aanbieden van een excellente juridische dienstverlening, waarbij maximaal oplossingsgericht gehandeld wordt en waarbij de duurzame relatie met de cliënt centraal staat.

We work for people not clients

Partners

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Overheid

Reiner Tijs

r.tijs@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
KMO, vrije beroepen en particulieren

Frederic Rosiers

f.rosiers@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
KMO, vrije beroepen en particulieren
Internationaal ondernemen

Jana Kern

j.kern@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
KMO, vrije beroepen en particulieren

Ilse De Geyter

i.degeyter@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Advocaten

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
KMO, vrije beroepen en particulieren

Sidney Van Wellen

s.vanwellen@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Overheid

Joram Maes

j.maes@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
KMO, vrije beroepen en particulieren

Annelies Janssen

a.janssen@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
KMO, vrije beroepen en particulieren

Maxime Jeanray

m.jeanray@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
KMO, vrije beroepen en particulieren

Lander Heylen

l.heylen@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
Overheid

Laura Van Dooren

l.vandooren@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
KMO, vrije beroepen en particulieren

Maarten Verboven

m.verboven@forumadvocaten.be

+32 3 369 95 65

Meer info
Bouw, vastgoed en projectontwikkeling
KMO, vrije beroepen en particulieren

Geert de Hoon

g.dehoon@forumadvocaten.be

+ 32 (03) 369 95 65

Blijf op de hoogte

Schrijf nu in op onze nieuwsbrief

Inschrijven
Website design & development by